TEL
0 544 485 05 40
E-POSTA
iletisim@kodmedya.com
ADRES
Muratpaşa/Antalya

Referanslarımız

2D Mobil Oyun

Bilgisayar teknolojilerinin gelişmesi ile birlikte, günümüze kadar insanların en kolay erişebildiği ve bolca zaman harcadığı eğlenceli hobiler arasında oyunlar gösterilebilir. Ve bu durum gündelik hayatımıza mobil cihazların girmesi ile çok daha belirgin duruma geldi. Kaldı ki yolda yürürken, otobüste seyahat ederken, parkta ya da plajda vakit geçirirken bile sahip olduğumuz akıllı cihazlar ile mobil oyunlar oynamaktayız. Eskiden sadece çocuklar oynar algısının artık kabul görmediği dünyamızda 7’den 70’e bütün yaş gruplarını ve tüm cinsiyetleri oyun oynarken görebiliriz.

Bu derecede yoğun talebin olduğu bir sektörde tek başına oyun geliştirenden tutun da 500 kişilik ekiplerin geliştirdiği oyunlara kadar hepsi büyük bir ekonominin parçası olmaya çalışmaktadır. Piyasade bulunan oyunları temel olarak 2 boyutlu (2d) ve 3 boyutlu (3d) olarak ayırabiliriz ve en küçüğünden en büyük şirkete kadar hepsi bu 2 alanda da farklı oyunlar piyasaya sürmektedir.

2 Boyutlu (2D) mobil oyunlar üç boyutlu oyunlara göre geliştirme süresi oldukça kısadır. Doğal olarak maliyetler de bu yönde azalmaktadır. Sektöre yeni giriş yapıyorsunuz ve tanımak istiyorsanız, sizin için en doğru tercih basit 2 boyutlu (2d) mobil oyunlar ile sektöre giriş yapmanızdır. Tabi sadece yeni başlayanlar için değil piyasada benzersiz fikirler olarak çıkan birçok 2 boyutlu (2d) mobil oyun 50+ milyon üzerinden indirilmiştir. Burada önemli olan var olan fikrin kalitesi ve bu fikrin doğru yazılım geliştirme süreçlerinden geçerek  insanların kullanımına sunulmasıdır.

Kodmedya ekibi olarak bizlerde geliştirdiğimiz ve halen geliştirmeye devam ettiğimiz 2 boyutlu (2d) mobil oyun projelerimiz ile geçmiş yazılım ve oyun geliştirme tecrübemizi sizlerin hizmetine sunmaktayız.

Bu büyük ve git gide büyüyen oyun ekosisteminde yer almak istiyorsunuz ve fikirleriniz var ancak yazılım tecrübeniz ve bilginiz yoksa bizler sizin için buradayız. Sizler için aşağıdaki hizmetleri sunmaktayız;

  • 2D mobil oyun arayüz tasarımı (UI&UX)
  • 2D mobil oyun yazılım çalışmaları
  • Reklam Entegrasyonu (Ödüllü reklamlar dahil)
  • Anlık istatistik raporlama servisi entegrasyonu
  • Oyun servisleri entegrasyonu (Liderlik sıralaması)
  • Bildirim Sistemi

Sizin de oyun fikriniz mi var ? Kodmedya olarak tüm android ve ios platformları için oyun fikirleriniz dinlemekte ve hayata geçirmekteyiz. Fikirlerinizi iletisim@kodmedya.com ya da web sitemizin iletişim formu üzerinden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Kategoriler

Tüm Hakları Saklıdır © 2021

Site Map

tr_TRTurkish